آئین خاکسپاری فرمانده سابق سپاه دره‌ شهر برگزار شد

به گزارش صالحین ایلام مراسم تشییع پیکر حاج سید کریم سیدی فرمانده اسبق سپاه دره شهر و از رزمندگان، فرماندهان و جانبازان دفاع مقدس عصر امروز با حضور باشکوه مردم در این شهرستان برگزار شد.

 در این مراسم سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام  اظهار داشت: رجعت عارفانه این مرد بزرگ، جانباز، رزمنده شجاع و فرمانده دلاور را به همه شما تسلیت میگویم.

ی ا افزود: سید کریم بجا مانده از معراج رفتگان و قافله شهدایی بود که برای دست یازیدن به قله‌های معنویت جان خود را نثار کردند.

شاکرمی  خاطرنشان کرد: ماسال‌ها در کنار این مردان بزرگ دلاور قد کشیدیم و روش و سیره تربیتی زندگی آنان را لمس کردیم.

وی بابیان اینکه سید مردی برای همه صحنه‌ها بود، تصریح کرد: وی به‌عنوان یک مرد انقلابی همیشه در کنار مردم برای مقابله با استکبار و استعمار حضور داشت.

سردار شاکرمی یادآور شد: محبت، لبخندها، سیادت و اخلاق خوش وی به همه اطرافیان و دوستانش انرژی می‌داد.

وی افزود: سید حتی پس از بازنشستگی در لحظه‌های سخت در کنار محرومین و پیگیر رفع مشکلات آنان بود که این نشان از شخصیت والای وی داشت.

فرمانده سپاه استان تصریح کرد: صحنه‌های حضور باشکوه شما در مراسم تشییع این انسان وارسته نشانه‌ای روشن از همراهی و همدلی این سید بزرگ با مردم بوده است.

وی اظهار داشت: درحالی‌که این اواخر حال نامساعدی داشت اما با تمام وجود به دنبال تقویت نظام، انقلاب و پیگیر مشکل مردم بودند.

شاکرمی در ادامه بابیان اینکه سید کریم در زمان متوقف نمی‌شد، گفت: برخی شخصیت‌ها نگاهی بلند، الهی و عرفانی دارند که نمی‌توان انحا را مختص یک‌زمان و مکان خاص دانست.

وی یادآور شد: جا دارد از همه مردم، بزرگان، معتمدین، رزمندگان، نیروهای نظامی و انتظامی، فرمانداران، سرداران و روسای ادارات و نهادها که راه‌های دور و نزدیک برای شرکت در مراسم تشییع پیکر این انسان بزرگ حضور داشتند تشکر کنم.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام خاطرنشان کرد: این حضور پرشور به‌درستی نشانگر تکریم از بزرگان و دلیرمردان انقلاب اسلامی است که باید به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.