کاروان عزای سپاه ‌ایلام در سالروز شهادت امام سجاد (ع) به راه افتاد

کاروان عزای سپاه ‌ایلام در سالروز شهادت امام سجاد (ع) به راه افتاد

در سالروز شهادت امام سجاد (ع)، کاروان عزای سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از چهار راه مادر تا مصلای ایلام برگزار شد.

عصر امروز در سالروز شهادت امام سجاد (ع)، کاروان عزای سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از چهار راه مادر تا مصلای ایلام برگزار شد.

در این مراسم که با نحوه خوانی و سینه‌زنی و با حضور هیئت عزادرای سپاه ایلام برگزارشد، شاهد حضور مردم ولایتمدار ایلام نیز در این مراسم بوده که با عزاداری و سوگواری، این مصیبت بزرگ را به محضر  ائمه هدی تسلیت گفتند.

سردار جمال شاکرمی در این مراسم به تبیین شخصیت امام زین‌العابدین(ع) اشاره و اظهار داشت:  اجرای برنامه های معنوی در سالروز شهادت امام سجاد(ع) که فاصله زیادی با عاشورا ندارد بایستی به یک فرهنگ تبدیل شود.

غافل نشدن جامعه از نام و یادخدا، که یکی از مهمترین چالش‌های جامعه اسلامی در زمان امام سجاد(ع)  بود مورد تاکید سردار شاکرمی بود که گفت: جامعه امروز ایران نیز برای غلبه برچالش‌ها نیازمند پرهیز از غفلت یاد و نام خداست.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام افزود: در همین راستا امسال و در روز شهادت امام چهارم، سپاه بانی این کار شده و کاروان عزای سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با نظم و انضباط خاص و همچنین ایجاد فضای معنوی در سطح شهر، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، روحانیون، بسیجیان و کارکنان سپاه امیرالمؤمنین(ع) برگزار کرده است.